PPHU Leks

Zjeżdżalnie

PPHU Leks Ogrodowe dla dzieci
Zastosowanie laminatu poliestrowo-szklanego do produkcji zjeżdżalni ogrodowych sprawia, iż są to wyroby trwałe, odporne...

więcej...

PPHU Leks
PPHU Leks
PPHU Leks Basenowe
Charakterystyczną cechą produkowanej przez nas zjeżdżalni basenowej jest możliwość takiego jej usytuowania, aby dolny koniec rynny ślizgowej wysunięty...

więcej...

PPHU Leks

Firma

PPHU Leks Firma nasza w obecnym kształcie powstała w roku 1990, lecz jej działalność wywodzi się w sposób nieprzerwany od roku 1983, kiedy to została założona. Od początku istnienia specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju wyrobów z laminatów poliestrowo-szklanych, stąd nasze wieloletnie doświadczenie, gwarantujące wysoką jakość wytwarzanych produktów. Współpracujemy wyłącznie z klientami solidnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi, których to cech mogą Oni w pełni wymagać od nas. Firma nasza otwarta jest na współpracę głównie z odbiorcami hurtowymi, ale bardzo cenimy sobie też klientów indywidualnych o sprecyzowanych oczekiwaniach. Wszystkim gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, terminowość dostaw oraz niewygórowane ceny.

Wykorzystywany przez nas laminat poliestrowo-szklany używany jest również m.in do budowy jachtów, części samochodowych, zbiorników, niecek basenowych i tych wszystkich wyrobów, od których wymagana jest odpowiednia wytrzymałość, odporność na działanie wody, ale też wysokie walory estetyczne i praktyczne, do jakich zalicza się na przykład łatwość konserwacji.

Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, tak krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy produkty w kolorystyce typowej dla danego rodzaju wyrobu z możliwością wyboru w szerokim zakresie.

Obecnie nasza firma zajmuje się produkcją:

  • basenów,
  • oczek wodnych,
  • zjeżdżalni basenowych,
  • zjeżdżalni ogrodowych dla dzieci,
  • studzienek na zestawy filtracyjne,
  • oczyszczalni ścieków,
  • różnego rodzaju zbiorników.

W zakres naszej oferty wchodzi także możliwość współpracy z kontrahentami z branży w ramach usług projektowych, możliwość wykonania modeli pozytywowych nowych wyrobów, jak również produkcyjnych form negatywowych stosownie do wskazówek klientów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno klientów hurtowych zainteresowanych podjęciem współpracy, jak również klientów indywidualnych.

PPHU "LEKS"
Włodzimierz Leks
ul. Cała 2
91-867 Łódź

tel./ fax: +48 (42) 657 36 58
e-mail: biuro@basenyproducent.pl

PPHU Leks
Hosting OSI Go3.plStrona główna :: Firma :: Baseny i oczka wodne :: Zjeżdżalnie ogrodowe i basenowe :: Kontakt

© PPHU LEKS - producent basenów, oczek wodnych, zjeżdżalni - zjeżdżalnie