PPHU Leks

Zjeżdżalnie

PPHU Leks Ogrodowe dla dzieci
Zastosowanie laminatu poliestrowo-szklanego do produkcji zjeżdżalni ogrodowych sprawia, iż są to wyroby trwałe, odporne...

więcej...

PPHU Leks
PPHU Leks
PPHU Leks Basenowe
Charakterystyczną cechą produkowanej przez nas zjeżdżalni basenowej jest możliwość takiego jej usytuowania, aby dolny koniec rynny ślizgowej wysunięty...

więcej...

PPHU Leks

Zjeżdżalnie ogrodowe i basenowe

PPHU Leks ZJEŻDŻALNIE OGRODOWE DLA DZIECI
Zastosowanie laminatu poliestrowo-szklanego do produkcji zjeżdżalni ogrodowych sprawia, iż są to wyroby trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych i, co ważne, łatwe w utrzymaniu i konserwacji.

Oferowane przez nas zjeżdżalnie dziecięce odznaczają się szeroką gamą:

  • kolorów (podstawowe to: czerwony, zielony, niebieski i żółty)
  • wielkości (duża, średnia, mała)
  • kształtów (prosta, falista).

Pragniemy zaznaczyć, iż nasze zjeżdżalnie dostępne są zarówno w wersji z drabinką (w kolorze czerwonym), jak i bez drabinki, jako ślizg przeznaczony do samodzielnej aranżacji i montażu.

PPHU Leks
Duża, średnia, mała
PPHU Leks
Falista
PPHU Leks
Duża, średnia, mała
PPHU Leks
PPHU Leks
PPHU Leks

PPHU Leks ZJEŻDŻALNIE BASENOWE
Charakterystyczną cechą produkowanej przez nas zjeżdżalni basenowej jest możliwość takiego jej usytuowania, aby dolny koniec rynny ślizgowej wysunięty był nad wodą, poza krawędź basenu.PPHU Leks Zjeżdżalnia basenowa składa się z dwóch zasadniczych elementów:

  • rynny zjazdowej (ślizgu) wraz z podstawą z laminatu poliestrowo-szklanego;
  • drabinki ze stali kwasoodpornej z antypoślizgowymi stopniami wykonanymi z laminatu.


PPHU Leks

Oferujemy zjeżdżalnie w wersji "suchej" i "mokrej". W wersji "mokrej" na górną część rynny natryskiwana jest sześcioma dyszami woda czerpana z basenu kąpielowego. Intensywność wypływu wody z dysz regulowana jest zaworem kulowym, umieszczonym w dolnej części podstawy. Do tłoczenia wody wykorzystać można system pompowo-filtracyjny instalacji basenowej.

Geometria ślizgu oparta na łuku umożliwia zjeżdżającemu nabranie dużej prędkości i wyrzucenie do przodu - wprost do wody. Szerokość ślizgu pozwala na swobodne korzystanie ze zjeżdżalni osobom dorosłym.

Zjeżdżalnie basenowe mogą być eksploatowane zarówno na dużych publicznych obiektach, jak też przy średnich, a nawet bardzo małych basenach prywatnych.

PPHU Leks
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno klientów hurtowych zainteresowanych podjęciem współpracy, jak również klientów indywidualnych.

PPHU "LEKS"
Włodzimierz Leks
ul. Cała 2
91-867 Łódź

tel./ fax: +48 (42) 657 36 58
e-mail: biuro@basenyproducent.pl

PPHU Leks
Hosting OSI Go3.plStrona główna :: Firma :: Baseny i oczka wodne :: Zjeżdżalnie ogrodowe i basenowe :: Kontakt

© PPHU LEKS - producent basenów, oczek wodnych, zjeżdżalni - zjeżdżalnie